NAZYWAM SIĘ ANNA LEWANDOWSKA – SĘKULSKA. MOJA PRZYGODA Z ORIFLAME ZACZEŁĄ SIĘ W 2003 ROKU. CHCIAŁAM KUPOWAĆ KOSMETYKI TANIEJ DLA SIEBIE. OD MOJEJ SPONSORKI DOWIEDZIAŁAM SIĘ JAK WYGLĄDA DROGA DO SUKCESU ORIFLAME, ŻE MOŻNA BYĆ SAMODZIELNYM DYREKTOREM, NIE MIEĆ SZEFA ORAZ MIEĆ DUŻO WOLNOŚCI I SWOBODY W PROWADZENIU WŁASNEGO SAMODZIELNEGO BIZNESU.
DZIŚ JESTEM DYREKTOREM KLUBU ORIFLAME, PLANUJĘ KOLEJNE TYTUŁY DYREKTORSKIE W DRODZE DO SUKCESU ORIFLAME, ROZWIJAM SWOJE BIURO REGIONALNE W PŁOŃSKU.
PRYWATNIE JESTEM MAMĄ CZWÓRKI WSPANIAŁYCH DZIECI, A W TYM WSZYSTKIM WSPIERA MNIE MÓJ KOCHANY MĄŻ MARIUSZ , KTÓRY POMAGA MI W ORIFLAME I TEŻ CHCE BYĆ DYREKTOREM.
TO NASZ WSPÓLNY RODZINNY BIZNES.
POLECAM KAŻDEMU.

MÓJ TEL. 661091663 i GG: 9487184

.

.

.

Biuro Regionalne w Płońsku mieści się przy ulicy Wyszogrodzkiej 16, jest czynne od poniedziałku do piątku od 12.00-18.00. Tutaj obsługujemy wszystkich konsultantów Oriflame, jest ich około 200 na dzień dzisiejszy. Biuro przyjmuje zamówienia i realizuje dostawy.

 

 

 

 

 

 

 

Wykonujemy także bezpłatne makijaże i zabiegi pielęgnacji twarzy oraz badamy cerę wszystkim chętnym.

U nas możesz zamówić kosmetyki, przyłączyć się do klubu Oriflame i jako konsultant kupować kosmetyki 30% taniej, a także możesz skorzystać z szeregu zabiegów , które oferujemy.

Serdecznie zapraszamy!

.

O mnie

Anna Lewandowska – Sękulska
Dyrektor Klubu Oriflame
Biuro Regionalne Oriflame
ul. Wyszogrodzka 16
09-100 Płońsk
tel. 661 091 663
mail: lewandowska1ster(at)gmail.com

Zostań konsultantką i zarejestruj się
Poprawnie wypełnij wszystkie pola

Imie*

Nazwisko*

PESEL*

Ulica, numer domu*

Kod Pocztowy*

Miejscowość*

Twój e-mail*

Telefon*

Akceptuję regulamin Klubu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ORIFLAME Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Jutrzenki 135 w celach związanych z przynależnością do Klubu Oriflame.

Najnowszy katalog on-line
Archiwa