Ulotka niby wiosenna, jednak w środku znajdziecie dużo zimowych zapasów. Niektóre kobietki mogą się poczuć zniesmaczone, w końcu to ulotka wiosenna i takie też powinny być produkty, jednak… zamiast marudzić przyjrzyjmy się pozytywnym stronom.

Niewątpliwie dużym plusem ulotki jest to, że macie możliwość zamówienia torby Giordani Gold,która jest świetna! Wiem co mówię, bo sama taką posiadam i nie widzę w niej żadnych wad. Porządnie wykonana, ładnie zgrane kolory brązu i szarości. Modny camel na wykończeniach. Jest ekstra!

Świetne są też świece zapachowe, nieosiągalne dla mnie po cenach katalogowych. Pamiętacie jak były drogie? Teraz w końcu cena jest do zaakceptowania.

Na zakończenie mogę Wam polecić błyszczyk Power Shine, który kupiłam w poprzedniej ulotce promocyjnej. Na początku byłam zawiedziona, bo kolor nie jest tak kryjący, jak sobie to wyobrażałam, jednak pozostawia ładnie błyszczącą się warstwę na ustach, idealną na piękne, słoneczne, wiosenne dni.

Napisz komentarz

O mnie

Anna Lewandowska – Sękulska
Dyrektor Klubu Oriflame
Biuro Regionalne Oriflame
ul. Wyszogrodzka 16
09-100 Płońsk
tel. 661 091 663
mail: lewandowska1ster(at)gmail.com

Zostań konsultantką i zarejestruj się
Poprawnie wypełnij wszystkie pola

Imie*

Nazwisko*

PESEL*

Ulica, numer domu*

Kod Pocztowy*

Miejscowość*

Twój e-mail*

Telefon*

Akceptuję regulamin Klubu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ORIFLAME Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Jutrzenki 135 w celach związanych z przynależnością do Klubu Oriflame.

Najnowszy katalog on-line
Archiwa